Bu Yazı 9 sene önce, Koltuk Yıkama Çiğli kategorisinde izmir temizlikçi tarafından yazılmıştır.

Ev kadınlarının en büyük sorumlulukları evi temiz tutmaktır. Tabi ki sadece görevleri bu değil. Yemek olsun çamaşır olsun bir çok görevi vardır. Bunların hepsini her gün yapan ev kadınları özellikle temizliği çok özen gösterirler. Kadınlar yapısal olarak çok titiz olduklarından dolayı evlerini her zaman temiz görmek isterler. Evin bütün temizliğini yapsalar da bazen bazı mobilyaları temizlemekte zorluk çekerler. Bu mobilyaların başında ev koltuklarını temizlemek gelir. Temizlemek aslında kadınlar için kolaydır ancak mobilyaların kumaşları farklılık göstererek hassas oldukları için doğru yöntem uygulamadıklarında koltuğun yıpranmasına sebep olabilirler. Bu konuda sizlerin yardımına Çiğili Temizlik yetişiyor. Sizlerin koltuklarını en son teknoloji ürünleri ile temizliyor ve ilk günkü görünümüne getiriyoruz.
İzmir Temizlik firmalarının önde gelen firması Çiğili temizlik yılların verdiği tecrübe ile diğer firmalardan bir adım öne çıkıyor. Sizin istediğiniz sıklıkla her türlü koltuğunuzun temizliğini büyük bir özenle yapıyor. Koltuğunuzun temizliğinde bizi tercih etmenizin en büyük nedeni koltuğunuzu temizlerken hiçbir şekilde zarar vermememizdir. Özel makinelerimizle buharlı temizlik yapma özelliği taşıyan sistemimizle, koltuklarınıza hiçbir zarar vermeden koltuklarınızı temizliyoruz.
Bu sayede İzmir Temizlik için en doğru tercihiniz Çiğili Temizlik olacaktır. Bizden bu eşsiz hizmeti almak için sadece telefon açmanız yeterli. Sizlerin istediği sıklıkla her türlü koltuğunuzu temizliyoruz. Profesyonel ekibimiz her zaman siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Bu Yazıyı Paylaş :
Yorumlar(1 )
  1. Fuat Orhan Uyar 13 Nisan 2016

    İnşaat sonrası temizlik hizmetini bu firma ile anlaştık. Herşey güzeldi her yer pırıl pırıl oldu tşk ederiz.Yorum Yap